€ 12 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy remoncie dróg Berlin bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 12 marca 2016 19:31

Aktualnie szukamy pracowników budowlanych w charakterze pomocników przy remoncie dróg w Berlinie. Praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta jedynie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 12 euro/h brutto
Numer referencyjny: budowa/03/16

Zadania:
– poprawianie uszkodzonych dróg
– budowanie nowych nawierzchni
– zabezpieczanie terenu budowlanego
– montowanie niezbędnych oznakowań
– oznakowanie nawierzchni liniami poziomymi

Wymagania:
– osoby posiadające doświadczenie przy remontowaniu dróg
– gotowość do ciężkiej pracy fizycznej
– bez problemów ze zdrowiem
– zdolność do grupowego współdziałania
– wykonywanie zlecanych zadań
– przykładanie się do pracy

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy
– dobre warunki mieszkaniowe
– pracę bez konieczności znajomości języka niemieckiego
– pomoc polskiego brygadzisty
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej osoby prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: Leiharbeiter@solution4u.com w temacie należy podać numer referencyjny znajdujący się w treści ogłoszenia.

Źródło:

ID ogłoszenia: 23456e3fe8a0d041