€ 13,20 + napiwki i zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka myjnia samochodowa od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 30 października 2018 20:39

Dam fizyczną pracę w Niemczech, bez znajomości języka na myjni samochodowej. Zatrudnienie dla Polaków w Hamburgu od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem i bardzo dobrymi zarobkami.

Stanowisko: pracownik myjni.

Lokalizacja: Hamburg.

Wakaty: 4.

Zarobki: 13,20 EUR/h.

Zadania:

  • mycie samochodów osobowych za pomocą odpowiednich środków chemicznych;
  • dokładne sprzątanie aut w środku – odkurzanie tapicerki, deski rozdzielczej, mycie plastików, okien od środka, lusterka, trzepanie dywaników itp.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • znajomość języka niemieckiego będzie zaletą;
  • mile widziane doświadczenie;
  • motywacja do pracy;
  • dokładność;
  • chęć i gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • motywacja na wysokim poziomie;
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłużej;
  • wsparcie polskiego opiekuna na miejscu;
  • ubezpieczenie na czas umowy;
  • dostęp do niemieckich zasiłków;
  • płacenie składek;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc we wszelkich formalnościach.

Dla kandydatów:
CV i LM prosimy wysyłać pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Hamburg 2018”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-hamburg/

ID ogłoszenia: 9025bd86c25bc0f8