€ 8,80 euro/h brutto

Niemcy praca sezonowa w Fürstenwalde przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fürstenwalde
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 01:26

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Fürstenwalde przy zbiorach pomidorów uprawianych w szklarni. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie na okres 4 tygodni.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Niemcy, Fürstenwalde
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Numer referencyjny: sezonowapomidory01/11/15

Zadania:
Prace polegają na zbiorach dojrzałych pomidorów uprawianych w szklarni. Inne obowiązki to sortowanie, pakowanie zbiorów oraz ich przenoszenie.

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– zależy nam na kandydatach odpowiedzialnie podchodzących do pracy
– zaradność, punktualność, niezawodność
– przyjazd autem będzie atutem
– chęć podjęcia pracy sezonowej
– możliwość szybkiego przyjazdu do Niemiec
– osoba szybka, energiczna

Oferujemy:
– zatrudnienie na 4 tygodnie
– niemiecką umowę
– pracę na pełny etat
– w razie konieczności możliwy kontakt z polskim opiekunem
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dobre warunki mieszkaniowe
– darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:
Prosimy przesyłać zgłoszenie na maila: ganztagsberuf@eclipso.de z tematem: sezonowapomidory01/11/15
Proszę pamiętać o dołączeniu odpowiedniej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-pomidorow-w-szklarni-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 22956355b2cbd03f

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa w Fürstenwalde przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka”

  1. Dzień dobry. Mam na imię Marcin lat 37.
    jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na sezon .
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną .
    Mam podstawowy kurs języka niemieckiego ( 1A ) jak i również podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    Mogę podjąć pracę od zaraz.
    Jeśli spełniam państwa oczekiwania uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl lub nr tel 506-996-967