€ 6000-7000 zł/mc brutto

Niemcy praca dla kierowcy kat.B przy doręczaniu paczek Hildesheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hildesheim
  • Opublikowany: 18 maja 2014 22:47

Zatrudnimy kuriera do rozwożenia paczek na ternie Hildesheim. Oferta pracy w Niemczech dla doświadczonego kierowcy kat.B ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier
Lokalizacja: Niemcy, Hildesheim
Wynagrodzenie: 6000-7000 zł/mc brutto

Zadania:
Stanowisko dla kuriera, który będzie dostarczał i odbierał przesyłki od klientów. Kierowca będzie również zajmować się sortowaniem listów, paczek.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– osoba zadbana, elokwentna
– bardzo dobra orientacja w terenie
– umiejętność szybkiego zapamiętywania ulic
– wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

Oferujemy:
– umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
– poszerzenie swoich doświadczeń
– możliwość podszlifowania języka niemieckiego przez ciągły kontakt z klientem
– wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/kurierniemcy-2302647.html

ID ogłoszenia: 26253787ed6c5bf2