€ 1700-1800 Euro

Niemcy Praca od zaraz potrzebny ELEKTRYK

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2013 18:36

Dla niemieckiego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryk budowlany. Praca w Niemczech do podjęcia od zaraz. Wymagane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: ELEKTRYK praca od 21.08.2013

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Wykształcenie kierunkowe – elektryk lub elektromonter
  • Dobra znajomość j.niemieckiego w mowie
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat B + własny samochów
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz

Obowiązki

  • Prace elektryczne, doprowadzenie podłączeń elektrycznych (przełączniki, gniazdka)
  • Podłączanie i zacinanie kabli
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  •  Podłączanie sprzętu oświetleniowego
  •  Instalacja systemu PV

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + dieta
  • Organizację przejazdu i zakwaterowania
  • Indywidualną pomoc na miejscu przez polskojęzyczną osobę z ramienia firmy
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, w razie wypadku przy pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość długoterminowej pracy w Niemczech

Zainteresowanych naszą ofertą proszę o przesłanie CV w j.polskim i niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko aplikujecie lub o kontakt telefoniczny:, +48 71 366 64 55, +48 71 366 60 81, +48 888 733 106, +48 535 620 081

ID ogłoszenia: 254520bb2b779fca