€ w euro

Operator wózka widłowego do pracy w Niemczech 2015

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen, Hamburg, Mainz
  • Opublikowany: 22 lipca 2015 01:37

Rekrutacja do pracy w Niemczech dla operatorów wózków widłowych. Zatrudnienie w Bremen, Hamburgu lub Mainz dla osób z aktualnymi uprawnieniami oraz doświadczeniem.

Walter-Fach-Kraft – jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą ponad 2200 pracowników. Działamy już od wielu lat, co zapewniło Nam pewną pozycję nie tylko na rynku polskim, ale również międzynarodowym.

Wyróżnia Nas otwartość na pracowników i chęć budowania z Nimi dobrych relacji. Doceniamy kandydatów za wysiłek włożony w pracę i zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie dla każdego z nich. Gwarantujemy pracę w renomowanej firmie.

Jeżeli szukasz pracy i gotów jesteś podjąć ją od zaraz – czekamy właśnie na Ciebie!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator wózka widłowego
Staplerfahler, Elektrostapler, Fronstapler

miejscowość: Hamburg/Mainz/Bremen

Zakres obowiązków:
– obsługa wózków widłowych,
– kompleksowe prace związane z obsługą magazynu,
– prace związane z załadunkiem i rozładunkiem,
– zachowanie norm i standardów BHP,
– dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Od Ciebie oczekujemy:
– aktualnych uprawnienień do obsługi wózków widłowych,
– doświadczenia w pracy na w/w stanowisku,
– sumienności wykonywanej pracy,
– gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
– prawa jazdy kat. B.,
– umiejętności języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

My gwarantujemy:
– stałą, niemiecką umowę o pracę z wszelkimi jej profitami,
– dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny,
– świadczenia socjalne opłacane w Niemczech,
– pomoc w zakwaterowaniu I stałe miejsce pracy,
– atrakcyjne, pewne wynagrodzenie,
– stawkę zgodną ze standardami niemieckimi,
– pracę w ugruntowanej firmie zagranicznej,
– łatwy dojazd do miejsca pracy,
– pracę od zaraz,
– możliwość regularnych zjazdów do Polski,
– długofalową współpracę.

Szczegóły o firmie znajdą państwo na stronie: www.walterfachkraft.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia Nas na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft

Jeśli spełniasz wymagania i pragniesz rozpocząć pracę w dogodnej dla Ciebie atmosferze, zachęcamy do przesłania CV wraz z kopią dokumentów potwierdzających umiejętności zawodowe.

Prosimy również o adnotację odnośnie stanowiska, na jakie Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

ID ogłoszenia: 94255ae0c5e89b3e