€ 12 euro brutto

Praca Niemcy Hydraulik od zaraz na budowie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2014 01:24

Firma budowlana ze Stuttgartu zatrudni od zaraz Hydraulików chętnych do pracy w Niemczech na budowie przy montażu i przebudowie instalacji sanitarnych. Doświadczenie zawodowe oraz język będą wymagane.

Walter-Fach-Kraft, jesteśmy renomowanym niemieckim pracodawcą, istniejemy na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowObecnie szukamy pracowników na stanowisko :

HYDRAULIK,

Miejsce pracy: Stuttgart, Kirchheim unten Teck

Nr referencyjny: DE/13/KLE

Obowiązki:

– Montaż instalacji sanitarnych
– Przebudowy instalacji
– Naprawa, montaż

Wymagania:

– Doświadczenie w zawodzie
– Gotowość podjęcia pracy od zaraz
– Znajomość języka niemieckiego
– Własne auto będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, 12€ /h + dieta
– Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Pomoc polskojęzycznej osoby
– Dodatek świąteczny
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 669 85 420.

ID ogłoszenia: 66453f6ec61483a0