€ 12 Euro brutto na godzinę

Dam pracę w Niemczech dla elektryka budowlanego od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 19 października 2014 19:10
Dam pracę w Niemczech dla elektryka budowlanego od zaraz Kolonia - Zdjęcie 1

Firma budowlana z Kolonii poszukuje pilnie pracownika na stanowisko elektryk budowlany. Zatrudnienie od zaraz dla osób z doświadczeniem i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Walter-Fach-Kraft to renomowana firma istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii oraz w Polsce. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK ze znajomścią j. niemieckiego!
Praca na terenie Niemiec, Kolonia – od zaraz!
Numer referencyjny: DE/01/E/KÖLN

Oferujemy:
– Atrakcyjną stawkę godzinową
– Zatrudnienie długofalowe, również przez okres zimy
– Legalna praca na terenie Niemiec- niemiecka umowa o pracę
– Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie zdrowotne i etc
– Pomoc w formalnoścach związanych z pracą w Niemczech
– Cotygodniowe zaliczki na konto
– Możliwość pracy w nadgodzinach, w soboty
– świadczenia pracownicze
– Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
– Stały kontakt z oddziałem w Polsce

Wymagamy:
– Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (wymóg konieczny)
– Wykształcenia zawodowego w kierunku Elektryk, Elektromonter
– Doświadczenia zawodowego na stanowisku pracy Elektryka
– Prawo jazdy kat. B oraz mile widziany samochód
– Ważnych uprawnień SEP
– Mile widziane osoby mieszkające w Kolonii

Obowiązki:
– Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych
– Montaż szaf sterowniczych wg rysunku technicznego
– Przegląd, konserwacja, naprawa instalacji

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: + 48 669 851 420, +48 71 366 60 81. Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 35543cdbf12337a