€ 8, 50 Euro

Praca w Niemczech w restauracji dla KUCHARZA – KUCHARKI Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 2 listopada 2013 22:28

Poszukiwana od zaraz osoba do pracy w Niemczech jako kucharz – kucharka w restauracji hotelowej (okolice Erfurtu). Preferowane osoby z pasją do gotowania oraz komunikatywną znajomością języka.

Walter-Fach-Kraft lider wśród Agencji Pracy poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w restauracji hotelowej na stanowisku:

KUCHARZ KUCHARKA

Nie czekaj aplikuj już dziś i dołącz do grona zadowolonych pracowników!

Miejsce wykonywania pracy Niemcy, okolice Erfurt

Nr referencyjny B37KOCH

Obowiązki:

  • Przygotowywanie potraw z karty dań,
  • Dbanie o jakość przyrządzanych potraw,
  • Mile widziane własne pomysły na nowe potrawy,
  • Zachowanie higieny w miejscu pracy,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku KUCHARZ-KUCHARKA,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pasja do gotowania !

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych,
  • Ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne,
  • Możliwość uczenia się od doświadczonych szefów kuchni,
  • Płatny urlop, dodatek świąteczny,
  • Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech,

ID ogłoszenia: 458527245803dc94

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech w restauracji dla KUCHARZA – KUCHARKI Erfurt”

  1. Witam chętnie podejmę prace jako kucharz. ja Marcin Kowalczyk 17 lat w branży obecnie pracuje od roku w Niemczech jako kucharz. w Polsce pracowałem od 3 lat na stanowisku szefa kuchni. Język niemiecki słabo lecz komunikatywny. proszę o info w tej sprawie lub o tel .+48 506 864 226. obecnie posiadam aktualny polski nrumer telefonu ewentualnie prosze zostawić info na meila. z poważaniem Marcin Kowalczyk