€ 8,90 euro/h brutto

Niemcy praca fizyczna na magazynie z obuwiem bez języka Drezno od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 6 marca 2016 19:24

Od zaraz zatrudnimy magazynierów bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech przy pakowaniu obuwia. Oferta z Drezna na magazynie z zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: pracownik fizyczny na magazynie
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 8,90 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– należy dokładnie zbierać zamówienia oraz przygotowywać je do dalszej wysyłki
– estetyczne pakowanie towarów
– sprawdzanie jakości butów
– wprowadzanie danych do komputera
– aktualizowanie baz danych

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy już od zaraz
– osoba energiczna, zaangażowana
– dokładność, punktualność, niezawodność
– zwracanie uwagi na szczegóły
– szybkie wdrożenie się w nowe obowiązki
– zdolność do pracy przy komputerze
– posiadanie doświadczenia będzie tu mile widziane

Oferujemy:
– zapewniamy darmowe miejsce do zamieszkania
– niezbędne szkolenia w pierwszych dniach
– przyjazną atmosferę
– zapoznanie z pracownikami
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV (najlepiej w języku niemieckim) na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Zbieranie zamówień na magazynie obuwniczym, Drezno 2016″.

Źródło:

ID ogłoszenia: 74456dc77c5f307e