€ 7,90 euro/h brutto

Ogrodnictwo dam sezonową pracę w Niemczech przy kwiatach 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 12 marca 2016 19:32

Poszukujemy od zaraz pracowników sezonowych bez doświadczenia w ogrodnictwie. Praca w Niemczech (okolice Lipska) przy pielęgnowaniu wrzosów na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, okolice Lipska
Wynagrodzenie: 7,90 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca ta polega na pielęgnowaniu roślinności w szklarniach bądź na polach. Czynności jakie pracownik będzie wykonywać to między innymi:
– sadzenie kwiatów
– zbieranie oraz ścinanie wrzosów, bluszczy czy azalii
– itp.

Wymagania:
– osoba całkowicie zdrowa z pozytywną energią
– chętnie zatrudniamy osoby z doświadczeniem ale nie jest to wymóg konieczny gdyż na miejscu zapewniamy odpowiednie przeszkolenie
– wyjazd od zaraz
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest obowiązkowa
– szybkość uczenia się
– chęć podjęcia danej pracy
– zapewnienie sobie wyżywienia na okres zatrudnienia

Oferujemy:
– zapewniamy płaszcze przeciwdeszczowe oraz nieprzemakalne obuwie
– zakwaterowanie z czynszem dobowym 4,30 euro (dwuosobowy kontener)
– dostęp do toalet, kuchni, prysznica czy pralki
– zapewniamy możliwość odprowadzania składek
– w tygodniu przepracowanie nawet do 55 godzin
– podpisanie umowy na 3 miesiące
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV z zdjęciem na maila: niemcy@bispol.com z tematem: SZKLARNIE LIPSK.

Źródło:

Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie od zaraz dla Polaków Lipsk pielęgnacja wrzosów

ID ogłoszenia: 89956e3eee31d9b9