€ 1250 euro/h brutto

Praca w Niemczech na magazynie z odzieżą bez języka od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 11 października 2015 23:10

Poszukujemy osób do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie w Hannoverze dla komisjonera bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu nie zapewniamy zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: 1250 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie zamówień i wyszukiwanie produktów na półkach
– przyjmowanie nowych dostaw i rozstawianie ich na magazynie zgodnie z systemem
– sortowanie oraz pakowanie ubrań
– doczepianie metek
– przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki
– sprawdzanie towarów pod względem jakości

Wymagania:
– chęć rozpoczęcia pracy od zaraz
– zależy nam na kandydatach odpowiedzialnych
– zaangażowanie, zaradność
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– zmotywowanie do wykonywania danych czynności
– wytrzymałość organizmu
– radzenie sobie w sytuacjach stresujących
– samodzielne znalezienie sobie zakwaterowania

Oferujemy:
– start już od zaraz
– premie pracownicze plus różnego rodzaje dodatki do wynagrodzenia podstawowego
– szkolenia wdrażające na dane stanowisko
– wsparcie polskiego koordynatora
– pracę zmianową

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń na adres mailowy: Beschaftigung@germanymail.com w temacie należy wpisać: Magazynier w hurtowni odzieżowej, Hannover.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 152561adb27870d5

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech na magazynie z odzieżą bez języka od zaraz Hannover”

  1. witam leszek walasek jestem zainteresowany pracmagazyniera obecnie przebywan w niemczech muj numer+4915218213512 za odpowiedz bardzo dziekuje