1250 euro/h brutto  €

Praca w Niemczech na magazynie z odzieżą bez języka od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Lista: 11 października 2015 23:10

Poszukujemy osób do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie w Hannoverze dla komisjonera bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu nie zapewniamy zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: 1250 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- zbieranie zamówień i wyszukiwanie produktów na półkach
- przyjmowanie nowych dostaw i rozstawianie ich na magazynie zgodnie z systemem
- sortowanie oraz pakowanie ubrań
- doczepianie metek
- przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki
- sprawdzanie towarów pod względem jakości

Wymagania:
- chęć rozpoczęcia pracy od zaraz
- zależy nam na kandydatach odpowiedzialnych
- zaangażowanie, zaradność
- dobre zdrowie
- wytrzymałość fizyczna
- zmotywowanie do wykonywania danych czynności
- wytrzymałość organizmu
- radzenie sobie w sytuacjach stresujących
- samodzielne znalezienie sobie zakwaterowania

Oferujemy:
- start już od zaraz
- premie pracownicze plus różnego rodzaje dodatki do wynagrodzenia podstawowego
- szkolenia wdrażające na dane stanowisko
- wsparcie polskiego koordynatora
- pracę zmianową

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń na adres mailowy: Beschaftigung@germanymail.com w temacie należy wpisać: Magazynier w hurtowni odzieżowej, Hannover.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-hannover/

ID Ogłoszenia: 152561adb27870d5

1 Odpowiedź na “Praca w Niemczech na magazynie z odzieżą bez języka od zaraz Hannover”

  1. witam leszek walasek jestem zainteresowany pracmagazyniera obecnie przebywan w niemczech muj numer+4915218213512 za odpowiedz bardzo dziekuje