€ 5,60 €/h netto

Fizyczna praca Niemcy w leśnictwie bez znajomości języka dla Polaków Weener

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weener
  • Opublikowany: 9 marca 2014 23:01

Szkółka leśna w Weener zatrudni do fizycznej pracy w Niemczech osoby bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Ogłoszenie dla Polaków przy sadzeniu i pielęgnacji drzew owocowych i iglastych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Weener
Wynagrodzenie: 5,60 euro/h netto

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały takie zadania jak: sadzenie, przesadzanie, nawożenie, podlewanie, przycinanie drzewek oraz wszystkie inne prace pomocnicze zlecone przez pracodawcę.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– osoba odpowiedzialna i samodzielna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– możliwość wyjazdu za granicę przynajmniej na 3 miesiące
– studenci z ważną legitymacją mają pierwszeństwo podczas rekrutacji na powyższe stanowisko

Oferujemy:
– trzy miesięczną pracę
– umowę na zlecenie
– pomoc polskiego koordynatora
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania
– pomoc w organizacji podróży do Niemiec i miejsca pracy
– przeszkolenie i pomoc w pierwszych dniach
– możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV z dołączoną klauzulą poufności na adres: marek@ewfpraca.eu w tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: SZL/NIEM/2014

Źródło: http://www.ewfpraca.pl/sub/pl/oferty-pracy/praca-w-holandii3/75/

ID ogłoszenia: 461531cbccd5960c

4 komentarze na “Fizyczna praca Niemcy w leśnictwie bez znajomości języka dla Polaków Weener”

  1. Adrian Mieszczak na 12 marca 2014 @ 17:08

    witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 733554537

  2. lukaszskolasinski na 12 marca 2014 @ 21:13

    Witam.
    Łukasz 28l. kucharz M-G, posadzkarz-glazurnik, operator wózka widłowego, doświadczenie na stanowisku Magazyniera, doświadczenie jako operator wytłaczarek i wtryskarek, doświadczenie w małej gastronomi, chęć i gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, książeczka san-epid, obsługa komputera, angielski komunikatywny, bez nałogów, sumienny, uczciwy, amatorsko uprawiający sporty siłowe.
    zainteresowany wyjazdem w każdej chwili
    proszę o kontakt e-m@il: luk951753@poczta.fm tel +48609458469

  3. Piotrek 31 na 13 marca 2014 @ 18:22

    Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt nr. 782 888 965

  4. VITALI KOZAK na 14 maja 2014 @ 15:55

    WITAM. JESTEM ZAINTERESOWANY.PROSZE O KONTAKT.E-MAIL: vitaljeep@ukr.net