€ 0

Lakiernik proszkowy – oferta pracy w Niemczech od zaraz, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 16 grudnia 2017 06:22

Od zaraz do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku lakiernika proszkowego w firmie ze Stuttgartu. Zatrudnienie przy lakierowaniu proszkowym dużych części wykonanych ze stali lub aluminium.

Opis stanowiska pracy
Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

Lakiernik proszkowy

Miejsce pracy : Niemcy, okolice Stuttgartu
Planowana data rozpoczęcia pracy : od zaraz

Zadania:
• praca w zakładzie zajmującym się lakiernictwem proszkowe dużych części stalowych i aluminiowych
• ręczne lakierowanie różnych elementów lub malowanie proszkowe pistoletem kubełkowym z natryskiem hydrodynamicznym (airless)
Oferujemy:

• Umowa o pracę
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
• Zdalne załatwienie formalności

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie
Podstawowa znajomości języka niemieckiego
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt 517 105 995 lub przesyłanie CV na adres: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 1745a293925d4272