12 €

Dam pracę w Niemczech jako Frezer – Operator CNC w Raubling

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Raubling
  • Lista: 17 października 2016 00:44

Firma z miejscowości Raubling poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko Frezera – Operator CNC. Legalna praca w Niemczech na terenie miejscowości Raubling.

Opis stanowiska pracy
Agencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta – firmy zajmującej się obróbką elektroerozyjną metalu kandydatów na stanowisko:

Frezer CNC/ Operator maszyn CNC

Zakres obowiązków:

- nastawianie i programowanie maszyny na podstawie rysunków technicznych
- znajomość sterowania Heidenhain (360 lub 640)

- dobra umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych oraz narzędzi skrawających
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- samodzielność na stanowisku pracy
Wymagania
- doświadczenie z zakresu obróbki metalu
- doświadczenie w pracy przy maszynach CNC szczególnie ze sterowaniem Heidenhain
- mile widziane ustawianie frezarek CNC : 3,4,5 osiowych

- mile widziana znajomość programowania
- znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
- prawo jazdy/samochód

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania;
- umowę o pracę na warunkach polskich
- atrakcyjne wynagrodzenie

CV proszę przesyłać na adres rekrutacja@ipf.jobs lub dzwonić pod numer telefonu :502854337

ID Ogłoszenia: 275800910902614

66 liczba wyświetleń, 3 dzisiaj

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.