€ 12.00

Dam pracę w Niemczech jako Frezer – Operator CNC w Raubling

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Raubling
  • Opublikowany: 17 października 2016 00:44

Firma z miejscowości Raubling poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko Frezera – Operator CNC. Legalna praca w Niemczech na terenie miejscowości Raubling.

Opis stanowiska pracy
Agencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta – firmy zajmującej się obróbką elektroerozyjną metalu kandydatów na stanowisko:

Frezer CNC/ Operator maszyn CNC

Zakres obowiązków:

– nastawianie i programowanie maszyny na podstawie rysunków technicznych
– znajomość sterowania Heidenhain (360 lub 640)

– dobra umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych oraz narzędzi skrawających
– bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
– samodzielność na stanowisku pracy
Wymagania
– doświadczenie z zakresu obróbki metalu
– doświadczenie w pracy przy maszynach CNC szczególnie ze sterowaniem Heidenhain
– mile widziane ustawianie frezarek CNC : 3,4,5 osiowych

– mile widziana znajomość programowania
– znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
– prawo jazdy/samochód

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie
– profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
– formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania;
– umowę o pracę na warunkach polskich
– atrakcyjne wynagrodzenie

CV proszę przesyłać na adres rekrutacja@ipf.jobs lub dzwonić pod numer telefonu :502854337

ID ogłoszenia: 275800910902614