€ od 12 E

Praca Niemcy – frezer – tokarz manualny od zaraz Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2014 21:00

Agencja pracy za granicą dla firmy z Mannheim poszukuje frezera – tokarza manualnego. Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem. Tylko osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

tokarz/frezer manualny

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: ok. Mannheim

Zakres obowiązków:
– prace jako tokarz i frezer na konwencjonalnych maszynach produkcyjnych
(znajomość CNC mile widziana)
– produkcja części pojedynczych i w seriach
– konwencjonalna obróbka metalu
– praca zgodnie z planem i rysunkiem

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pomoc w organizacji wyjazdu,
– umowę o pracę na polskim ubezpieczeniu,

Wymagania:
– min. 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku,
– mile widziana umiejętność obsługi maszyn CNC,
– dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
– bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
– dokładność i rzetelność,
– mile widziana gotowość do wyjazdu do Niemiec samochodem,

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: „frezer/tokarz manualny” na adres: adrian.wojciechowski@ipf.jobs

ID ogłoszenia: 58253db592bb2067