€ atrakcyjne wynagrodzenie

Tokarz od zaraz oferta pracy w Niemczech, ok. Singen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Tuttlingen
  • Opublikowany: 17 stycznia 2017 00:08

Od zaraz do podjęcia legalna i dobrze płatna praca w Niemczech na stanowisku tokarza. Zatrudnienie w przemyśle dla Polaków na terenie Singen. Oczekiwane doświadczenie zawodowe.

Agencja Pracy IPF Polska 2 Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

Tokarz manualny

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: południowe Niemcy ok. Singen

Zadania:
– obsługa tokarek manualnych,
– produkcja elementów do maszyn,
– obróbka skrawania,

Wymagania:
– min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
– dobra znajomość rysunku technicznego
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– bezpłatne zakwaterowanie
– ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
– zdalne załatwienie formalności

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@ipf.jobs

ID ogłoszenia: 106587cb7b83c175