€ 0

Operator maszyn CNC / tokarz – oferta pracy w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 6 grudnia 2017 05:59

Agencja „IPF Global” poszukuje od zaraz wykwalifikowanych operatorów maszyn CNC skłonnych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy ustawianiu tokarek sterowanych numerycznie.

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Termin rozpoczęcia: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy: Nadrenia-Palatynat / Badenia-Wirtembergia

Zadania:
• Obsługa i ustawianie maszyn CNC (tokarki)
• Firma jest producentem narzędzi do warsztatów i maszyn

Wymagania
• Doświadczenie na podobnym stanowisku ( jako operator i ustawiacz)
• Mile widziana znajomość sterowania Heidenhain
• Mile widziana znajomość j. niemieckiego
• Gotowość do wyjazdu

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
• Zdalne załatwienie formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 1815a254b6c31abb