€ od 10 E

Dam pracę w Niemczech od zaraz formierz tworzyw sztucznych Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wuppertal
  • Opublikowany: 15 czerwca 2014 21:07

Pilnie poszukujemy pracowników w zakładzie produkcyjnym z Wuppertal na stanowisku formierz tworzyw sztucznych. Praca w Niemczech od zaraz przy odlewach i obsłudze maszyn.

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Formierz tworzyw sztucznych

Miejsc Pracy: ok. Wuppertal (zach. Niemcy)

Termin rozpoczęcia: do ustalenia

Zakres obowiązków:
– wykonywanie odlewów z kauczuku i tworzyw sztucznych,
– obsługa maszyn Arburg und Battenfeld oraz ogólnie z urządzeniami marki Wittmann

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
– profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
– formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania

Wymagania
– min. 5 letnie doświadczenie w pracy związanej z tworzywami termoplastycznymi i formowaniem wtryskowym.
– umiejętność obsługi maszyn do obróbki tworzyw sztucznych,
– umiejętność wykonywania odlewów z kauczuku i tworzyw sztucznych
– umiejętność obsługi maszyn Arburg und Battenfeld oraz ogólnie z urządzeniami marki Wittmann,
– komunikatywna znajomość j. niemieckiegon

ID ogłoszenia: 793539aeef2848e1