€ 10 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu sal kinowych bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 25 października 2015 00:53

Pilnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech przy sprzątaniu sal kinowych bez doświadczenia i znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Berlinie bez zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 10 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: sprzataniekina01/11/15

Zadania:
– pracownik sprząta sale po każdym seansie, a w trakcie jego trwania sprząta poczekalnie, korytarze oraz toalety
– sprzątanie pomieszczeń pracowniczych

Wymagania:
– należy szybko i dokładnie wykonywać wszystkie czynności
– przyjazne usposobienie
– godne reprezentowanie firmy
– miła aparycja
– samodzielne wykonywanie zadań
– zaradność
– zmotywowanie do wykonywania fizycznej pracy
– pozytywne nastawienie do ludzi
– osoba uprzejma, dobrze wychowana
– dostosowanie się do grafiku

Oferujemy:
– pracę zmianową
– zatrudnienie na pełny etat
– dobrze płatną pracę
– podpisanie umowy na niemieckich zasadach
– zapoznanie z zasadami panującymi w kinie
– zniżki na seanse

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: ganztagsberuf@eclipso.de z tematem: sprzataniekina01/11/15

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-kina/

ID ogłoszenia: 225562c213e2a044