8,50 euro/h brutto  €

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Lista: 20 października 2015 02:23

Oferujemy zatrudnienie dla pracowników sezonowych przy zbiorach winogron z okolic Koblencji. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Koblencja
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
- zbieranie winogron i układanie ich w skrzynkach
- przenoszenie zbiorów
- porządkowanie plantacji
- inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
- wykonywanie zlecanych zadań
- chęć podjęcia pracy sezonowej na 3 tygodnie
- siła fizyczna
- zabranie ze sobą odpowiedniej odzieży
- doświadczenie przy zbiorach winogron będzie mile widziane
- sprawne dłonie
- dobra ogólna sprawność fizyczna

Oferujemy:
- możliwość zorganizowania przejazdu do Niemiec
- darmowej miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
- pracę na 3 tygodnie z możliwością przedłużenia i porządkowania plantacji po ostatnim zbiorze
- dobre stawki godzinowe
- zatrudnienie na pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV najchętniej w języku niemieckim na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Zbiory winogron, Koblencja.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-winogron-koblencja/

ID Ogłoszenia: 4935625a0f8d169e

645 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj