1450 euro/mc brutto  €

Niemcy praca przy pakowaniu czekoladek od zaraz Hamburg bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Lista: 2 stycznia 2016 22:54

Szukamy od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu przy pakowaniu słodyczy dla osób bez doświadczenia. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 1450 euro/mc brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- należy sprawnie pakować czekoladki
- zabieranie pralinek z taśmy i układanie ich w plastikowych wytłoczkach
- sprawdzanie jakości produktów

Wymagania:
- przestrzeganie zasad BHP
- dobre ogólne zdrowie fizyczne
- szybkość, energiczność, zaangażowanie
- zmotywowanie do wykonywania czynności przy taśmie w jak najszybszym tempie
- bez problemów ze zdrowiem
- zatrudniamy jedynie kandydatów nieposiadających nałogów (na terenie zakładu nie można palić)

Oferujemy:
- miejsce do spania na czas trwania umowy w cenie około2 50 euro za osobę
- konkurencyjne stawki godzinowe
- pracę na niemieckich zasadach
- start już od zaraz
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- możliwość odprowadzania składek

Aplikacja:
Wszystkich kandydatów prosimy o przesłanie CV napisane w języku niemieckim na adres mailowy: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tematem: Pakowanie czekoladek, Hamburg.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 7865688447250dcc

500 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj