€ 1450 euro/mc brutto

Niemcy praca przy pakowaniu czekoladek od zaraz Hamburg bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 2 stycznia 2016 22:54

Szukamy od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu przy pakowaniu słodyczy dla osób bez doświadczenia. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 1450 euro/mc brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– należy sprawnie pakować czekoladki
– zabieranie pralinek z taśmy i układanie ich w plastikowych wytłoczkach
– sprawdzanie jakości produktów

Wymagania:
– przestrzeganie zasad BHP
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– zmotywowanie do wykonywania czynności przy taśmie w jak najszybszym tempie
– bez problemów ze zdrowiem
– zatrudniamy jedynie kandydatów nieposiadających nałogów (na terenie zakładu nie można palić)

Oferujemy:
– miejsce do spania na czas trwania umowy w cenie około2 50 euro za osobę
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę na niemieckich zasadach
– start już od zaraz
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– możliwość odprowadzania składek

Aplikacja:
Wszystkich kandydatów prosimy o przesłanie CV napisane w języku niemieckim na adres mailowy: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tematem: Pakowanie czekoladek, Hamburg.

Źródło:

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek bez języka Hamburg

ID ogłoszenia: 7865688447250dcc