do ustalenia  €

Dam pracę w Niemczech dla budowlańców-płytkarza bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Lista: 28 września 2015 22:17

Firma budowlana z Hamburga szuka płytkarza do pracy w Niemczech. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy kładzeniu płytek i wykonywaniu prac wykończeniowych.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
- odczytywanie planów budowlanych
- należy dokładnie układać płytki
- układanie mozaiki podłogowej
- przygotowanie podłoża
- prace wykończeniowe typu fugowanie

Wymagania:
- zależy nam na kandydatach z minimum 2 letnim stażem na danym stanowisku
- przyjazd samochodem będzie mile widziany
- należy sprawnie organizować czas pracy
- łatwe komunikowanie z grupą pracowników
- zmotywowanie, energiczność, punktualność
- wyjazd do Niemiec od zaraz

Oferujemy:
- start już od zaraz
- dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
- pracę stałą na niemieckich zasadach
- podjęcie pracy bez konieczności znajomości języka niemieckiego
- stałe zlecenia

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na maila: perfekt@eur-management.com
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-hamburg-dla-plytkarza-od-zaraz/

ID Ogłoszenia: 87856096a3797102

840 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj