€ 1800-2300 euro/m-c brutto

Fizyczna praca Niemcy od zaraz na magazynie obuwia bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 27 stycznia 2018 04:26

Zatrudnimy od zaraz w hurtowni obuwia sportowego z Düsseldorfu. Fizyczna praca w Niemczech na magazynie dla 2 kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny na magazynie

Miejsce pracy: Düsseldorf

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Płaca: od 1800 do 2300 euro za miesiąc brutto w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • jest to praca na nowoczesnym magazynie hurtowni z obuwiem sportowym
  • głównym zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień oraz przygotowywanie paczek do wysłania – pakowanie, generowanie listu przewozowego i wydawanie towaru kurierowi

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • dobra kondycja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • pracowitość i sumienność
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • możliwość przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • szansę zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dopłaty do wyżywienia

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 4295a6aed0ceddae