€ 1700 euro/m-c brutto

Oferta pracy w Niemczech pakowanie bakalii bez znajomości języka od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 00:28

Dostępna od zaraz opcja podjęcia zatrudnienia w zakładzie z Hanoweru. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii oraz suszonych i kandyzowanych owoców.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1700 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na pakowaniu orzechów oraz owoców kandyzowanych i suszonych
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie mieszanek oraz ich zapakowywanie zgodnie z odpowiednimi proporcjami oraz wagą
  • osoba zatrudniona będzie nadzorowała procesy produkcji oraz kontrolowała jakość produktów
  • po wcześniejszym przeszkoleniu obowiązkiem będzie obsługa urządzeń paczkującym oraz mieszających

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • staranność i sumienność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • motywacja do nabywania umiejętności
  • zaletą będzie doświadczenie w branży spożywczej

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • szkolenia wdrażające
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • miejsce do zamieszkania w pokoju jednoosobowych w cenie 250 euro za miesiąc lub 200 – w pokoju dla 2 osób

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowaniebakalii/01/17 na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 3245877d16a8e530