€ do ustalenia

Glazurnik praca Niemcy od zaraz na budowie przy remontach bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 22 lutego 2018 21:36

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w Stuttgarcie przy remontach i wykończeniach dla glazurników-kafelkarzy bez języka. Praca w Niemczech na budowie przy układaniu płytek.

Stanowisko: pracownik budowlany przy remontach

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca dla pracowników ogólnobudowlanych przy remontach i wykończeniach mieszkań
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie m.in. układanie płytek, malowanie, tapetowanie, montaż regipsów itp.

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia oraz praktyki w zawodzie
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • dobre zarobki płatne od zrealizowanego zlecenia lub za godzinę
  • pracę w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • zapewnione przez pracodawcę bezpłatne miejsce do zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+4915219228678

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-plytkarz-glazurnik-hydraulik-stuttgart/

ID ogłoszenia: 3205a8cbd9c7189e