€ 1884 euro/m-c brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie zabawek bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 22 lutego 2018 21:35

Możliwość zatrudnienia w hurtowni z Bremen dla 3 kandydatów be znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu. Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z zabawkami.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 1884 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w hurtowni zabawek będzie polegała na zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysłania
  • do obowiązków będzie należało okresowe liczenie produktów, aktualizowanie baz danych oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość i uczciwość
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • otwartość i elastyczność
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zamieszkanie w komfortowych warunkach za 200 euro od osoby
  • zatrudnienie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pracę na niemieckich warunkach
  • szansę rozwoju zawodowego
  • kompleksowe szkolenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: Niemcy praca na magazynie z zabawkami – 02.2018, Bremen

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 685a8cbeb227339