€ 9,30 euro/h brutto

Sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorach śliwek 2017 bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 23:54

Poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowego zatrudnienia 2017 przy zbiorach śliwek w Lipsku. Od zaraz praca w Niemczech dla studentów bez znajomości języka na okres około 8 tygodni.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: około 8 tygodni

Liczna wakatów: 10

Zarobki: 9,30 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna wymagająca sprawności fizycznej
  • zadaniem pracownika będzie zrywanie śliwek z drzew oraz układanie w skrzynkach

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaletą będzie doświadczenie przy zbiorach
  • preferowane osoby ze statusem studenta
  • pozytywne nastawienie
  • atutem będzie własny samochód

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zamieszkanie w domkach kempingowych blisko jeziora
  • możliwość skorzystania z transportu do sklepu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikacje proszę wysyłać na adres e-mail z tytułem w postaci: „zbiory śliwek Lipsk – imię i nazwisko”

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-sliwek-w-lipsku-2017/

ID ogłoszenia: 927598cc79a9201f