€ 8,19 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji zabawek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 25 czerwca 2014 22:01

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na linii produkcyjnej zabawek. Zatrudnienie od zaraz dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenie. Aktualne dla 6 osób na okres 4 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,19 euro/h brutto
Nr. referencyjny: DG/061/14

Zadania:
– praca przy linii produkcyjnej
– montowanie części zabawek w jedną całość
– kontrolowanie jakości produktów
– pakowanie gotowych wyrobów
– zgłaszanie o problemach

Wymagania:
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– osoba dokładna z dobrym wzrokiem
– sprawne dłonie
– chęć wyjechania za granicę od zaraz
– doświadczenie będzie mile widziane
– niekaralność potwierdzona zaświadczeniem (do wglądu)

Oferujemy:
– płatne zakwaterowanie w mieszkaniach w cenie 200 euro/mc
– zatrudnienie na okres 4 miesięcy
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– ubezpieczenie i możliwość odkładania składek
– na miejscu możliwość kontaktu z polskojęzycznym koordynatorem
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (ze djęciem) w języku niemieckim na maila: dringende@europe.com w tytule wpisując nr. ref. DG/061/14

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-zabawek-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 4153ab256047f38

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji zabawek Berlin”

  1. inatalia191 na 26 czerwca 2014 @ 18:01

    Witam jestem zainteresowana ofertą, dziewczyna lat 20 . Proszę o kontakt 697263282

  2. Witam, ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowni pracą od zaraz jesteśmy dyspozycyjni i zwarci do podjęcia pracy od zaraz. Posiadamy status studenta. Wiek (21 lat) posiadamy książeczki sanepidowskie.Znajomość języka angielskiego biegle niemiecki komunikatywny.
    Podaje mój e-mail princes133@wp.pl

  3. Arkadiusz na 4 lipca 2014 @ 12:50

    Witam, szukam pracy, proszę o kontkat 0048-514-084-711