€ 8,00 EUR/h

Dam sezonową pracę w Niemczech 2019 bez języka zbiory truskawek i malin Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 20:18

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie bez znajomości języka w Augsburgu od kwietnia 2019. Zakwaterowanie będzie zapewnione.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 8 EUR/h.

Start: kwiecień 2019.

Zadania na stanowisku:
zbiory malin i truskawek według norm godzinowych 10-15 kg.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • doświadczenie przy zbiorach;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • chęć do podjęcia pracy od kwietnia 2019;
  • uczciwość;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne podejście do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość pobrania zaliczki co tydzień;
  • pracę na 6 tygodni z możliwością pozostania na całe zbiory;
  • zakwaterowanie płatne 7 euro dziennie;
  • wolne niedziele;
  • premie za wydajną pracę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez link:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/2019-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-malin-augsburg/

ID ogłoszenia: 6755bffef408be41