€ 12,50 euro/h plus dieta

Praca w Niemczech na budowie dla pomocników malarzy Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 00:24

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy zadaniach ogólnobudowlanych. Oferta od zaraz ze Stuttgartu w budownictwie przy wykończeniach. Pracodawca wymaga doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 12,50 euro/h plus dieta
Nr referencyjny: SWP/MO

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac wykończeniowych takich jak: malowanie, szpachlowanie, kładzenie kafelek, lakierowanie drzwi itp.

Wymagania:
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– wykształcenie kierunkowe konieczne
– 3-5 letnie doświadczenie na danym stanowisku
– posiadanie prawa jazdy i auta będzie dodatkowym atutem
– umiejętność zarządzania czasem
– samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie
– umowa podpisywana bezpośrednio u pracodawcy
– bardzo dobre wynagrodzenie
– zapewniamy zakwaterowanie
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysłania CV na maila: rafal.szczesny@op.pl w tytule proszę wpisać: Malarz, imię i nazwisko.

Źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/budownictwo-architektura/malarze-i-pomocnicy-na-budowie-,748351.html

ID ogłoszenia: 13653fa6a1dab5e0