€ 13,00-14,50 brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na budowie przy regipsach 2020 w Verden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Verden
  • Opublikowany: 28 września 2020 18:25

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie w Verden na budowie przy regipsach z zakwaterowanie bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Verden.

Wynagrodzenie: 13,00 – 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy budowie szkoły;
  • praca przy wykonywaniu suchej zabudowy – montowanie płyt K-G.

Wymagania:

  • jedna osoba na parę bez znajomości języka niemieckiego, a druga z podstawowym j. niemieckim;
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dofinansowanie na przejazdy z Polski do Niemiec i odwrotnie;
  • możliwość pobierania zaliczek;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • opiekę koordynatora z polskiego biura;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych, np. Kindergeld;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są płatne od 25 do 100%.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Regispy Verden + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-budowie-przy-regipsach-bez-jezyka-verden-2020/

ID ogłoszenia: 4945f71f453d6867