€ 9,90 netto/h

Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka zbiory truskawek od zaraz 2021 w Tröstau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Tröstau
  • Opublikowany: 2 czerwca 2021 19:39

Przy zbiorach truskawek poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2021 w Tröstau bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Tröstau.

Wynagrodzenie: 9,90 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • praca wykonywana będzie na polu;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek – skrzynki po 5 kg.

Wymagania:

  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w pokojach 3 – 4-osobowych w cenie 4,50 € na dzień (na dwa pokoje jest jedna kuchnia i łazienka);
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • zatrudnienie w małym gospodarstwie rolnym.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 731 559 763

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-w-trostau-2021/

ID ogłoszenia: 39560b7b82072020