€ 11,19 brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka 2019 sklep Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 28 lutego 2019 17:15

Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w sklepie przy wykładaniu towarów, aktualne od zaraz. Zakwaterowanie w Berlinie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • jest to fizyczna praca w sklepie, a do obowiązków pracownika będzie należało: robienie porządków na półkach, wykładanie produktów, aktualizowanie cen oraz zdejmowanie towarów przeterminowanych;
  • pracodawca może odesłać pracownika do różnych marketów.

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie oraz optymizm;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • energiczność oraz zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • tymczasowe zatrudnienie do Świąt Wielkanocnych;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fsk/a4/03/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7465c7812d854776