€ 2900 brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B bez języka dostawca zakupów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 9 marca 2023 21:24

Poszukiwani od zaraz kierowcy kat.B do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka jako dostawca zakupów. Zakwaterowanie bezpłatne organizował będzie pracodawca.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako dostawca dla delikatesów internetowych;
  • zadaniem będzie stawianie się na magazynie, załadowywanie przygotowanych zakupów, planowanie trasy, a następnie dostarczanie zakupów i pobieranie należności.

Wymagania:

  • punktualność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalną pracę wraz z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych;
  • zdalną rekrutację;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/02/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-kierowca-kat-b-dostawca-zakupow-koln/

ID ogłoszenia: 35640a2ed8f19a1