€ 14 - 16 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Niemcy przy sprzątaniu domów i mieszkań Stuttgart 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 20 grudnia 2019 23:04

Przy sprzątaniu domów i mieszkań potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 w Stuttgarcie dla sprzątaczek-sprzątaczy. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 14 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał domy oraz mieszkania u prywatnych klientów;
  • głównym zadaniem będzie dbanie o porządek i estetyczny wygląd.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • odpowiedzialność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • czynne prawo jazdy kart. B oraz własny samochód;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • odznaczanie się dyskrecją;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre wynagrodzenie zawsze na czas;
  • szkolenie pracownicze;
  • rzetelność.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Stuttgarcie przy sprzątaniu proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: sprzątanie-domów-mieszkań/01/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-stuttgart/

ID ogłoszenia: 10005dfd12e5cc261