€ 2900 brutto +dodatki

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz kierowca kat.B – dostawca zakupów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 18:20

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech jako kierowca kat. B. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka jako dostawca zakupów. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2900 € brutto na mc + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako kierowca dla delikatesów internetowych, które sprzedają produkty na terenie Kolonii;
  • pracownik będzie załadowywał produkty na samochód, dostarczał je do klienta, a także pobierał opłatę;
  • ważne jest, aby dbać o służbowy samochód, czyli tankowanie, oddawanie na myjnię itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B i brak jakichkolwiek punktów karnych;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • bycie stabilnym psychicznie;
  • punktualność;
  • doskonała organizacja;
  • solidne i sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stałe;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 30 dni urlopu na rok;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie dla pracownika, a także dla jego rodziny;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • odzież służbową, a także środki ochronne, czyli maseczka, rękawiczki i płyn do dezynfekcji rąk.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/08/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-kolonia/

ID ogłoszenia: 8485f4d3c0fbd77f