€ 12 000 PLN

Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy rozbiórkach od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 16:49

Na budowie we Frankfurcie nad Menem potrzebni budowlańcy także bez znajomości języka. Aktualna od zaraz legalna praca w Niemczech przy rozbiórkach i konserwacji obiektów.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: do 12 000 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie rozbiórek budynków, a także praca przy konserwacji obiektów budowlanych;
  • do tego zadaniem będą prace ogólnobudowlane, ale też pracownik będzie zajmował się wykonywaniem dociepleń budynków wełną mineralną oraz styropianem;
  • robienie drobnych prac wykończeniowych oraz obsługiwanie różnych maszyn budowlanych.

Wymagania:

  • przynajmniej jeden rok doświadczenia w pracy jako budowlaniec;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane będą osoby do 40. roku życia;
  • sumienne i rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie własnego samochodu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • legalną pracę;
  • atrakcyjne bonusy;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 534 188 717. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-przy-rozbiorkach-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 3205f354a844ed19