€ 9,19 brutto/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory owoców bez języka 2019 Friedrichshafen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Friedrichshafen
  • Opublikowany: 22 maja 2019 17:41

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech dla Polaków przy zbiorach owoców bez doświadczenia. Ogłoszenie z Friedrichshafen 2019 bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Friedrichshafen.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie owoców jagodowych, np. truskawek i malin, a także pestkowych, np. czereśni i jabłek oraz zbiór winogrona;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • status ucznia/studenta;
  • dostępność na czas trwania kontraktu, czyli minimum 2 miesiące;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracach rolniczych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę 6 dni w tygodniu – minimum 48 godzin na tydzień;
  • pensja co miesiąc na konto walutowe pracownika;
  • możliwość wzięcia zaliczki 50 Eur tygodniowo;
  • zakwaterowanie w pokojach 4 – 6 osobowych w cenie około 7,33 Eur na dobę.

Aplikacja:

Dodatkowe informacje: należy zabrać ze sobą obuwie i to najlepiej z metalowymi noskami oraz ubrania robocze, a także pościel. Nie ma dostępu do Internetu. Koszt wyjazdu to 650 PLN – bilet do Niemiec, polisa oraz opieka biura podczas kontraktu.

CV należy wysłać na adres: niemcy@bispol.com

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 134463295 lub 782745508.

Źródło:

pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty/27/zbior_owocow____oferta_dla_studentow_uczniow__2506_lub_2806_wyjazdy_we_wtorki_i_piatki

ID ogłoszenia: 7515ce50ef5e404b