€ do uzgodnienia

Aktualna oferta praca Niemcy dla Polaków kucharz Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Opublikowany: 6 stycznia 2014 00:53

Niemiecka firma poszukuje pracowników na stanowisko Kucharz. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech we Frankfurcie dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kucharz

Lokalizacja: Frankfurt

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiadać będzie za gotowanie, jakość przygotowanych potraw.
  • Do zadań należeć będzie określanie potrzebnych składników, kontrolowanie stanów składników.
  • Obowiązkiem będzie sprawowanie kontroli nad czystością i przestrzeganiem zasad higieny na miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego obowiązkowa
  • pasja
  • zdolność do pracy w grupie
  • poszukujemy osób odpowiedzialnych i zdecydowanych
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferta:

  • umowa z niemieckim pracodawcą
  • pomagamy pracownikom finansowo- do zamieszkania, przejazdów
  • Praca przynajmniej na 6 miesięcy

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
Niemcy@gigroup.com
w tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska na jakie państwo aplikujecie

źródło: http://www.praca4u.net/kucharz-frankfurt-niemcy-id202853.html

ID ogłoszenia: 57152c95c09aa270