€ 9,55 euro brutto/h

Monachium Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań dla kobiet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2015 20:39

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Zatrudnienie w Monachium dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium

Wynagrodzenie: 9,55 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Praca fizyczna przy sprzątaniu domów, mieszkań oraz biur.
  • Osoba zatrudniona wykonuje zadania z użyciem ścierek, frotek, mopów, szczotek, odkurzaczy i odpowiedniej chemii gospodarczej.

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim lub angielskim na poziomie podstawowym
  • preferowane zgłoszenia od pań
  • wiek do 45
  • duża odpowiedzialność, pracowitość, skrupulatność, dokładność
  • obowiązkowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra sprawność fizyczna
  • uczciwość
  • sumienne wykonywanie prac

Oferujemy:

  • przyjemne środowisko pracy
  • zatrudnienie wyłączenie na umowie niemieckiej – brak opcji podjęcia pracy na Gewerbe
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość z CV należy przesłać na adres: kontakt@reinigungsserviceeckert.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-z-podstawowym-jezykiem-sprzatanie-biur-i-domow-prywatnych-monachium/

ID ogłoszenia: 50455c117e9ce19d