€ 8,19 euro brutto/ godzina

Praca w Niemczech na magazynie przy sortowaniu paczek Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sehnde Hannover
  • Opublikowany: 23 września 2013 01:06

Firma z Sehnde – Hannover poszukuje pracownika fizycznego. Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy linii produkcyjnej oraz sortowaniu paczek na magazynie.

Stanowisko: Pracownik magazynowy do sortowania paczek

Miejsce: Sehnde – Hannover

Wynagrodzenie: 8,19 euro brutto/ godzina

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej polegająca na sortowaniu paczek.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra kondycja fizyczna
  • stan zdrowia na poziomie umożliwiającym podjęcie fizycznej pracy
  • sumienność

Oferta:

  • Niemieckie zatrudnienie
  • płacę w wysokości: 8,19 euro brutto/ godzina
  • praca na zmiany- od 14 do 22
  • opiekę polskiego rezydenta
  • Pracodawca zwraca koszty dojazdów do pracy

Aplikacja:

  • Prosimy o kontakt telefoniczny:

European Staffing GmbH 00 (49) 017625504599

  • Lub przesłanie CV w języku niemieckim na adres: mc@europeanstaffing.eu

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/pracownik-do-sortowania-paczek-w-okolicy-hannover,513917.html

ID ogłoszenia: 253523f5a11c284b

5 komentarzy na “Praca w Niemczech na magazynie przy sortowaniu paczek Hannover”

  1. Witam.Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą mam doświadzczenie pracy w niemczech przy zbiorach owoców i warzyw .Jestem uczciwy i pracowity w każdej chwili mogę podjąc pracę .Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i dziękuje.
    Kontakt:
    Nr Telefonu:723277646
    E-mail:marek123.8@o2.pl

  2. witam, jestem zainteresowana praca. Jestem mloda i energiczna. Posiadam prawo jazdy. Pracowalam przy zbiorach w niemczech. Prosze o kontakt przez email: kanakana12290@gmail.com

  3. Witam jestem zainteresowany pracą posiadam podwójne obywatelstwo PL-DE,pracę mogę podjąć na długi okres ponieważ mam rodzinę w Sehnde prosze o kontakt +48665653950

  4. Witam
    Aktualnie pracuje Na lotnisku przy sorcie paczek. ( prawo jazdy, uprawnienia na wozek, obsluga systemow skanujacych, wiele szkolen)
    Jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem prosze o kotakt arrow1@wp.pl

  5. Witam jestem zainteresowany tą praca mieszkam w Sehnde wiec nie jest to dla mnie problem I moge podjac ta prace od teraz na dlugo kontakt 015774127414