€ 13 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech sprzątanie po remontach we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 19 marca 2015 00:15

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do sprzątania po remontach w domach i mieszkaniach we Frankfurcie nad Menem. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 13 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Zatrudnienie dla firmy świadczącej usługi sprzątania po remontach w domach i mieszkaniach klientów.
  • Pracownik będzie miał za zadanie profesjonalnie sprzątać za pomocą różnego rodzaju środków.
  • Do zadań należeć będzie usuwanie plam po farbie, fugach, odkurzanie, ściąganie pyłu ze ścian, mycie powierzchni, itp.
  • Niekiedy klient może zażyczyć sobie montaż mebli – dbamy jednak by nie były to skomplikowane zadania.

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane osoby z możliwością przyjazdu własnym autem
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność ale zarazem bezkonfliktowość
  • duża motywacja
  • pracowitość
  • dokładność
  • kreatywność oraz umiejętność logicznego myślenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: ganztags-beruf@eclipso.de z dopiskiem: 005/004/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-po-remontach-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 3265509ed84985c1

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech sprzątanie po remontach we Frankfurcie nad Menem”

  1. witam jestem zainteresowany oferta czy sa jeszcze wolne wakaty? jestem mlodym stworzonym do ciezkiej pracy czlowiekiem prosze o kantakt 01775380403

  2. Witam Jestem zainteresowany ofertą pracy aktualnie przebywam na terenie Frankfurtu numer kontaktowy +48 781-300-094 Pozdrawiam