€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech Hannover na magazynie przy pakowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 20:29

Dam pracę w Niemczech na magazynie przy zbieraniu i pakowaniu produktów. Zatrudnienie w Hannover dla Polaków bez doświadczenia. Oferta dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Hannover

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała za zadanie wspierać odpowiednie funkcjonowanie magazynu.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie produktów i pakowanie.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonych.

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • atutem będzie udokumentowane doświadczenie w pracy na magazynie
  • chęć podjęcia stałej pracy za granicą
  • duża motywacja
  • dobre zorganizowanie sobie czasu pracy

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie odbywać się będzie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zgłoszeniem prosimy o aplikację poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-z-j-niemieckim-komunikatywnym-hannover,oferta,3644691

ID ogłoszenia: 232545d63bf56d3e