€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie domów w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 5 stycznia 2015 00:43

Oferujemy zatrudnienie dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych bez znajomości języka niemieckiego w Dortmundzie. Niemcy praca fizyczna dla osób z prawem jazdy kat.B.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Lokalizacja: Dortmund

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • Sprzątanie u klientów w domach.
  • Praca polega na doprowadzenia powierzchni użytkowej do stanu czystości.
  • Sprzątanie musi być wykonane z należytą dokładnością.
  • Zadania takie jak: mycie okien, podłóg, sprzątanie kuchni, łazienek.

Oczekiwania:

  • konieczne jest prawo jazdy kat.B
  • zmotywowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • obowiązkowo umiejętność sprzątania, bezproblemowa zdolność wyboru specyfików i materiałów
  • osoby bez nałogów, uczciwe
  • schludność, kultura osobista

Oferujemy

  • możliwość dopasowania sobie grafiku na własne potrzeby
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • mundurek do pracy
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego w trakcie godzin pracy
  • bardzo dobre warunki
  • niemieckie zatrudnienie

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy: ganztags-beruf@ok.de
Wiadomość należy zatytułować: SP/005/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-dortmund/

ID ogłoszenia: 71554a97224a519a

8 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie domów w Dortmundzie”

  1. witam mam 50 l posiadam prawojazdy 30 lat zainteresowana jestem panstwa ofertom prosze okont dziekuje iwona

  2. Joanna i Dawid na 5 stycznia 2015 @ 20:11

    Witamy,
    jesteśmy zainteresowani tą pracą ( 2 osoby) z prawem jazdy ( jedna osoba biegle posługuje sie w tym języku) i w związku z tym mamy kilka pytań.
    Kiedy byłby planowany wyjazd?
    Ile wynosi minimalna stawka godzinowa?
    Ile godzin w tygodniu można przepracować?
    Jak wygląda kwestia zakwaterowania ( czy istnieje możliwość mieszkania we dwoje) ?
    Jak długo będzie obowiązywać umowa o pracę?
    Prosimy o kontakt telefoniczny pod numer:
    500719235

  3. Witam mam 49 lat i jeste zainteresowana praca .Prosze o kontakt telefoniczny 669662355

  4. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą ,mam 48 lat wykształcenie średnie, prawo jazdy kat B , jestem osobą uczciwą i bezkonfliktową , proszę o kontakt telefoniczny 725-367-374 lub email. Pozdrawiam

  5. Witam, zainteresowała mnie Państwa oferta. Posiadam prawo jazdy i duże doświadczenie oraz pogodne usposobienie, wiek 50+. Rozważamy wyjazd do Niemiec wraz z żoną, która pracuje w tej branży i ten temat nie jest jej obcy. J. niemiecki w stopniu słabym ale troszeczkę mówię. Jeżeli mógłbym zainteresować Państwa swoją osobą to proszę o kontakt tel.533183151. Pozdrawiam

  6. Interesuje mnie ta praca, proszę o kontakt 48 625248319

  7. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Obecnie pracuję w Dortmundzie na nocną zmianę i jestem zainteresowany dodatkową pracą.Mieszkam w Dortmundzie i jestem tu własnym samochodem.Posiadam meldunek ,konto w Postbank jak również ubezpieczenie w AOK. Mój numer telefonu 015215629416.Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam Andrzej Misior