€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka – pracownik fizyczny na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 12:52

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków jako pracownik fizyczny bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie na magazynie przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki: Prace fizyczne na magazynie tak jak:

  • rozładunek i załadunek towarów na samochody dostawcze
  • zbieranie zamówień, komisjonowanie i pakowanie
  • obsługa skanera i wózka widłowego akumulatorowego typu Langlaufer
  • zadania porządkowe
  • aktualizowanie systemu magazynowe

Oczekujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i pozostania na okres świąt Bożego Narodzenia i w Nowy Rok
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność wywiązywania się z powierzonych zadań
  • zaangażowanie, niezawodność
  • duża motywacja
  • zdyscyplinowanie oraz wytrzymałość
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • mile widziana znajomość języka jednak nie jest to obowiązkowe
  • dodatkowym atutem będzie przyjazd swoim samochodem

Oferta:

  • pracodawca zapewnia szkolenia wprowadzające – np z BHP czy obsługi wózka widłowego
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • zarobki zgodne z niemieckim prawem pracy
  • zapewnione zamieszkanie
  • praca na dwie zmiany

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym ogłoszeniem prosimy o kontakt mailowy:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-komisjoner-praca-takze-w-swieta-id258042.html

ID ogłoszenia: 530548ecb846a0fc