€ 12,50 - 14,50 brutto/h

Sprzątanie kina bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 14 października 2021 20:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla sprzątaczek. Zatrudnienie w Berlinie bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji kina z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 12,50 – 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu kina;
  • sprzątanie sal projekcyjnych pomiędzy seansami, np. odkurzanie i zbieranie pozostawionych odpadów;
  • zadaniem będzie również sprzątanie różnych pomieszczeń.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • rzetelne i solidne wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja pracy;
  • pełna samodzielność;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • próbną niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 220 € na mc od osoby albo pomoc w znalezieniu mieszkania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dwie premie roczne.

Aplikacja:

CV można kierować na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina-berlin/

ID ogłoszenia: 1756168700b2ac33