€ 2450 brutto/mc

Produkcja kanapek bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz fabryka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 15 czerwca 2022 19:54

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w fabryce z Bremen bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2450 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • składanie wrapów oraz przygotowywanie składników;
  • pracownik będzie zajmował się obsługą urządzeń produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładność;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • odzież pracowniczą;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • stałe pracę dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • rekrutację online.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-fabryka-bremen/

ID ogłoszenia: 4462a9e0570b94e