€ 2250 brutto/mc

Magazyn z napojami bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 17 grudnia 2020 19:52

Dla dyspozycyjnych magazynierów do podjęcia od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Essen bez znajomości języka na magazynie hurtowni z napojami. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • wykonywanie różnych prac pomocniczych;
  • zbieranie zamówień oraz ich zabezpieczanie;
  • obsługa różnych urządzeń, np. wózka paletowego, bram itp.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć podjęcia pracy o charakterze fizycznym, gdyż będzie konieczność przenoszenia zgrzewek o wadze ok. 25 kg;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • odpłatne zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym;
  • niemiecka umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • płatny urlop;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótki opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z tytułem wiadomości: Praca na magazynie z napojami, Essen/12/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-w-essen/

ID ogłoszenia: 1485fdbaf72eadb1