€ 1860 brutto mc

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek 2019 od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 21 czerwca 2019 22:16

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2019 w Düsseldorf dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1860 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy linii produkcyjnej, a zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn oraz pakowanie ciastek kruchych;
  • obowiązkiem pracownika będzie też magazynowanie produktów.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sumienność;
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • szybkość;
  • samodzielność;
  • mile widziane są osoby z własnym samochodem;
  • chęć do podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w pensjonacie w cenie 200 – 250 Eur miesięcznie od osoby;
  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego transportu do Niemiec;
  • możliwość rozwijania się;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą przesłać CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności na adres:

nutzliche-arbeit@workmail. com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pakowa/a5/04/19.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5415d0d047be4bb6